SIERRA 160*230 45612/900
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 70% polyesteri, 30% polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 600 000 pistettä/m² |
| Paino | 4 000 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
297,50 €
350,00 €
Säästät 52,50 €
Sierra-matot ovat vintage-näköiset, pehmeät ja pastelliväriset. Matot sopivat käytettäviksi olo- ja makuutiloissa sekä käytävillä. Mattoja on helppo ylläpitää synteettisen nukan ansiosta. Sierra-matot luovat ainutlaatuisen harmonian ja hyvinvoinnin tunnelman vuosiksi.
Eesti
English
Russian