SENSI 80*150 BRANCO MALACHITE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 150 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 4 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 280 000 pistettä/m² |
| Paino | 1 770 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Vihreä |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
60,00 €
![]()
Eesti
English
Russian