SAVANNA™ BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | M2 |
|---|---|
| Nukka | 60% vill, 30% kitsevill, 10% polüamiid |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Huopa |
| Paino | 2 550 g/m² |
| Viimeistely | 70 mm kanttaus (näkyvissä 30 mm) |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 2 viikkoa. |
Varastossa
108,00 €
Eesti
English
Russian