SAPHIR 300*400 95237/206
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 400 cm |
| Leveys | 300 cm |
| Paksuus | ± 8,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 623 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 850 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Terracota |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
1 700,00 €
Saphir tarjoaa sinulle laadukkaita 100% Uuden-Seelannin villasta valmistettuja mattoja perinteisillä kuvioilla ja lämpin punaisen ja beigen sävyillä.
Eesti
English
Russian