SAMAN 203*296
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 296 cm |
| Leveys | 203 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Iran |
| Pohja | Puuvilla |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
2 630,00 €
Eesti
English
Russian