SALSA BASIC 80*150 850 SILVER
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 75% polypropyleeni, 25% polyesteri |
| Pituus | 150 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 15 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 96 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 800 g/m² |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
45,00 €
60,00 €
Säästät 15,00 €

Eesti
English
Russian