KÄYTÄVÄMATTO KASBAH 12248/474 MIR
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Leveys | 100 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 000 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 980 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Alkaen
118,50 €

Eesti
English
Russian