RUNNER 120 BRUSSELS WEAVE JUTE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Jm |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Leveys | 120 cm |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Kaksipuolinen matto |
| Paino | 1 300 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 4-9 päivää. |
Varastossa
52,50 €
Eesti
English
Russian