RUNNER 100 STANDARD FATIMA DARK RED
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Jm |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Leveys | 100 cm |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 288 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 000 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 4-9 päivää. |
Varastossa
51,80 €
![]()
Eesti
English
Russian