RUNNER 96 VELVET 8081-1
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Jm |
|---|---|
| Nukka | Polyamiidi |
| Leveys | 96 cm |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Lateksi |
| Paino | 1 180 g/m² |
| Viimeistely | raakareunainen leikkaus |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
54,00 €
![]()
Eesti
English
Russian