RUNNER 80 VENEZIA 500A CREAM
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Jm |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 11 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Tiheys | 800 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 600 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Kerma |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 4-9 päivää. |
Varastossa
45,00 €

Eesti
English
Russian