RUNNER 80 PERLAGE 8053-644
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Jm |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Paino | 1 900 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 4-9 päivää. |
Varastossa
52,50 €

Eesti
English
Russian