RUNNER 52 SPRINTY INDONESIA MATTONE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Jm |
|---|---|
| Nukka | Polyesterimatto sileällä pinnalla |
| Leveys | 52 cm |
| Paksuus | ± 3 mm |
| Valmistusmaa | Italia |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Paino | 770 g/m² |
| Viimeistely | raakareunainen leikkaus |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
51,00 €
| Varasto | Varastotilanne | Määrä |
|---|---|---|
| Järve Keskus | Varastossa | 9 yksikkö(t) |
| Jõe 3 | Ei varastossa | 0 yksikkö(t) |
Liittyvät tuotteet
- Alkaen51,00 €/ 17,00 €/JmAlkaen51,00 €/ 17,00 €/JmAlkaen51,00 €/ 17,00 €/JmAlkaen51,00 €/ 17,00 €/JmAlkaen51,00 €/ 17,00 €/JmAlkaen51,00 €/ 17,00 €/JmAlkaen51,00 €/ 17,00 €/JmAlkaen51,00 €/ 17,00 €/JmAlkaen51,00 €/ 17,00 €/JmAlkaen51,00 €/ 17,00 €/JmAlkaen51,00 €/ 17,00 €/Jm
Eesti
English
Russian