ROYAL Ø 240 1570/507 ALLOVER
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 240 cm |
| Leveys | 240 cm |
| Paksuus | ± 7,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 700 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 930 g/m² |
| Viimeistely | 22 mm kanttaus (näkyvissä 8 mm) |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
865,00 €

Royal on tiheä ja laadukas klassinen villamatto. Tiheytensä ansiosta tällaista mattoa voidaan käyttää erittäin hienon ja täyteläisen kuvion saamiseksi. Matto soveltuu hyvin klassiseen olohuoneeseen tai toimistoon.
Eesti
English
Russian