ROYAL 300*300 1561/505 ALLOVER
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 300 cm |
| Leveys | 300 cm |
| Paksuus | ± 7,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 700 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 930 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
1 350,00 €

Royal on tiheä ja laadukas klassinen villamatto. Tiheytensä ansiosta tällaista mattoa voidaan käyttää erittäin hienon ja täyteläisen kuvion saamiseksi. Matto soveltuu hyvin klassiseen olohuoneeseen tai toimistoon.
Eesti
English
Russian