REGIUS 200*290 OSKAR CREAM
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 290 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Valmistus | Wilton |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 998 400 pistettä/m² |
| Paino | 2 949 g/m² |
| Viimeistely | Nauhakanttaus |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
1 500,00 €
![]()
Eesti
English
Russian