REFLEX 160*230 40127/070
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Paino | 2 000 g/m² |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
130,00 €

Matot ovat pastelliväreiset ja silkkisellä pinnalla. Korkealaatuinen lämpökäsitelty polypropeenilanka takaa kestävyyden.
Eesti
English
Russian