PRISMA 160*230 474208/JD701
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 70% polyesteri, 30% decolan |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 9,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 000 000 pistettä/m² |
| Paino | 3 000 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Keltainen/Oranssi |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
315,00 €
Eesti
English
Russian