PRISMA 160*230 47298/260
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Paino | 1 500 g/m² |
| Väri | Kerma |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
95,00 €

Prisma kokoelma sopii sekä sisä- että ulkokäyttöön. Matot ovat täysin UV-ja vedenkestävät.
Eesti
English
Russian