PORTOFINO 140*200 89001/4001-99
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 70% polypropyleeni, 30% polyesteri |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 140 cm |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Paino | 885 g/m² |
| Väri | Vaaleanpunainen/Violetti |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
95,00 €
![]()
Portofino-mallisto sopii sekä sisä- että ulkokäyttöön. Matot ovat täysin UV-kestäviä ja pestäviä.
OEKO-TEX® STANDARD 100 etiketti takaa, että lopputuote ei sisältää haitallisia aineita. Jokainen STANDARD 100 merkillä varustetun tuotteen osa on testattu haitallisten aineiden varalta ja on vaaraton ihmisten terveydelle.
Eesti
English
Russian