OVIMATTO 100*120 LIGHT GREY 862
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 120 cm |
| Leveys | 100 cm |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Paino | 3 280 g/m² |
| Viimeistely | PVC-reunus 25 mm |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
45,00 €
| Varasto | Varastotilanne | Määrä |
|---|---|---|
| Järve Keskus | Varastossa | 4 yksikkö(t) |
| Jõe 3 | Varastossa | 5 yksikkö(t) |
Nämä ovimatot ovat ensimmäinen askel puhtaaseen asumiseen. Duro-ovimatto on edullinen ja tehokas valikoima tähän tarkoitukseen.
Liittyvät tuotteet
- 57,00 €57,00 €57,00 €57,00 €45,00 €
OVIMATTO 100*120 ANTHRACITE 868
45,00 €45,00 €45,00 €
Eesti
English
Russian