OVIMATTO 90*150 ARIZONA 401 BROWN
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 150 cm |
| Leveys | 90 cm |
| Paksuus | ± 7 mm |
| Valmistusmaa | Kiina |
| Pohja | Termoplastinen |
| Paino | 2 050 g/m² |
| Väri | Ruskea |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
55,00 €
Eesti
English
Russian