PICASSO 133*190 597 MULTI
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 190 cm |
| Leveys | 133 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Paino | 2 000 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
165,00 €

Vintage-tyyli on ollut suosittu jo vuosia. Tämä ei ole yllättävää, sillä vintage-huonekalut ja matot tuovat sisustukseen luonnetta ja menneiden aikojen tunnelmaa.
Eesti
English
Russian