PIAZZO 240*340 12191/910
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Decolan |
| Pituus | 340 cm |
| Leveys | 240 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 150 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 900 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
554,00 €
Piazzo-malliston matoilla on trendikäs vintage ulkonäkö. Matot ovat hyvinnäköiset, tiheät ja kestävät.
Eesti
English
Russian