PESCARA 160*230 2301
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 80% puuvilla, 20% polyesteri (chenille) |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Valmistus | Painettut kuviot |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Paino | 1 650 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
185,00 €

Eesti
English
Russian