PATINA 160*230 410114/700
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 60% decolan, 40% polyesteri |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 9,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 150 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 800 g/m² |
| Väri | Monivärinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
221,00 €
260,00 €
Säästät 39,00 €
Patinan kokoelmassa yhdistyy vintage ja moderni. Matot ovat pehmeitä ja luonnollisilla sävyillä. Matot soveltuvat käytettäväksi olo- ja makuuhuoneissa. Patina-matot ovat korkealaatuisia, muodikkaita ja elegantteja.
Eesti
English
Russian