PARCOURS 130*180 MEGADOO
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri fleece |
| Pituus | 180 cm |
| Leveys | 130 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Paino | 600 g/m² |
| Väri | Monivärinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
75,00 €

Eesti
English
Russian