PARADISE MATS 67*110 400 RED
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri |
| Pituus | 110 cm |
| Leveys | 67 cm |
| Paksuus | ± 14 mm |
| Valmistusmaa | Kiina |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Paino | 1 600 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
49,00 €

Silkinpehmeät kylpyhuonematot. Noilla kylpyhuonematoilla on liukumaton pohja ja ne ovat koneenpestäviä 30 asteessa.
Eesti
English
Russian