PABLO 160*230 706 MULTI
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 50% polyesteri, 50% polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Jute |
| Paino | 2 900 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
335,00 €

Tässä matossa on abstrakti, kuluneen näköinen kuviointi, joka yhdistää syviä, maanläheisiä sävyjä, kuten poltettua oranssia ja hiilenmustaa. Kuvio on kerroksellinen ja tekstuurinen, mikä luo syvyyttä ja lämmintä tunnelmaa. Tyyli sopii hyvin moderniin tai teolliseen sisustukseen, tuoden tilaan rohkean ja taiteellisen ilmeen.
Eesti
English
Russian