ORIENT Ø 200 7169/025
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 460 800 pistettä/m² |
| Viimeistely | 22 mm kanttaus (näkyvissä 8 mm) |
| Väri | Punainen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
245,00 €
350,00 €
Säästät 105,00 €

Orient on tyylikäs kokoelma klassisia mattoja. Valmistettu Uuden-Seelannin villasta.
Eesti
English
Russian