OREA 140*200 52050/LX000
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 140 cm |
| Valmistus | Axminster |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Paino | 1 200 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
335,00 €
Eesti
English
Russian