OPTIMIST COSY 160*230 54514/094
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 649 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 700 g/m² |
| Väri | Harmaa |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
250,00 €

Tiheä ja suhteellisen korkea nukka tekee Optimist Cosysta pehmeän, helposti ylläpidettävän maton. Tiheän nukkan takia pöly ei pääse maton sisään, joten se on helppo poistaa pölynimurilla.
Eesti
English
Russian