OPTIC 160*230 32202/066
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 55% polyesteri, 45% polypropyleeni |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 9,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 262 400 pistettä/m² |
| Paino | 2 800 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Väri | Valkoinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
230,00 €

Optic on pehmeä matto, jossa on neutraalit värit ja optiset vaikutukset. Matolla on silkkinen nukka, jossa on yhdistettynä korkealaatuinen lämpökäsitelty lanka ja polyesteri.
Eesti
English
Russian