OPERA 200*290 5802B BLUE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 50% polyesteri, 50% polypropyleeni |
| Pituus | 290 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Tiheys | 400 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 000 g/m² |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
260,00 €

Eesti
English
Russian