OPAL 200*300 OFELO BEIGE
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 300 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 614 400 pistettä/m² |
| Paino | 2 960 g/m² |
| Viimeistely | Nauhakanttaus |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
1 248,00 €
1 560,00 €
Säästät 312,00 €
![]()
Eesti
English
Russian