NOVA 120*170 4722/JC400
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 65% villa, 35% polyesteri |
| Pituus | 170 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 300 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 600 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
305,00 €
Eesti
English
Russian