NORRBY 70*250 LIME
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Vinüüli |
| Pituus | 250 cm |
| Leveys | 70 cm |
| Valmistus | Konekudottu punosmatto |
| Paksuus | ± 4-5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Pohja | Kaksipuolinen matto |
| Väri | Vihreä |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
72,25 €
85,00 €
Säästät 12,75 €
Eesti
English
Russian