NORDIC 135*200 2216/100
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 135 cm |
| Valmistus | Käsin kudottu |
| Paksuus | ± 6 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Kaksipuolinen matto |
| Väri | Musta-valkoinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
172,00 €
215,00 €
Säästät 43,00 €
Moderni käsinkudottu kilim tyyppinen villamatto. Matto on kevyt, lämmin ja minimalistinen ulkonäkölta, soveltuu käytettäväksi molemmin puolin. Erittäin käytännöllinen valinta.
Eesti
English
Russian