NOMAD 135*200 478/510
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Villa |
| Pituus | 200 cm |
| Leveys | 135 cm |
| Paksuus | ± 9,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 630 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 700 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Sininen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
310,00 €
Nomad-mattojen kuviot, joten nimikin kerro, ovat saannet inspiraation heimojen mattokuvioista joka on yhdistetty nykyajan muotoilun kanssa. Nämä villaiset matot antavat lämpöä jokaiseen kotiin.
Eesti
English
Russian