NOBILITY 240*330 65111/090
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Decolan |
| Pituus | 330 cm |
| Leveys | 240 cm |
| Paksuus | ± 10,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 950 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 850 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Musta |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
555,00 €
Nobility mattojen tummat värit ovat dramaattisia ja maagisia, mutta tyylikkäitä ja rikkaita. Matoilla on ylellinen villa-silkkinen ulkomuoto.
Eesti
English
Russian