NOBILITY 120*180 653/190
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Decolan |
| Pituus | 180 cm |
| Leveys | 120 cm |
| Paksuus | ± 10,5 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 950 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 850 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
150,00 €
Nobility-malliston matoissa on enimmäkseen klassisia kuvioita, mutta myös moderneja designeja löytyy. Nämä matot ovat pehmeitä, tiheitä ja kestäviä. Näiden ominaisuuksien ansiosta ne sopivat sekä koti- että toimistosisustukseen. Helppohoitoiset.
Eesti
English
Russian