NEW YORK 160*230 88006/892
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 230 cm |
| Leveys | 160 cm |
| Paksuus | ± 9 mm |
| Valmistusmaa | Ranska |
| Tiheys | 1 150 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 900 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
213,50 €
305,00 €
Säästät 91,50 €
![]()
Eesti
English
Russian