NAIN 122*195
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 90% villa, 10% silkki |
| Pituus | 195 cm |
| Leveys | 122 cm |
| Valmistus | Käsin solmittu |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Iran |
| Pohja | Puuvilla |
| Tiheys | 420 000 solmua/m² |
| Väri | Sininen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
1 950,00 €
Eesti
English
Russian