NAIN 80*340 641/106
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 95% шерсть , 5% шелк |
| Pituus | 340 cm |
| Leveys | 80 cm |
| Paksuus | ± 10 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 1 200 000 pistettä/m² |
| Paino | 3 400 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Beige |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
595,00 €
Näillä matoilla on täydellinen väriyhdistelmä ja ajaton muotoilu. Nain on kudottu 95% Uuden-Seelannin villasta ja 5% silkistä. Tuote erottuu suuren tiheyden ja ensiluokkaisen suorituskyvyn ansiosta, joten näitä mattoja käytetään esimerkiksi hotelleissa ja toimistoissa.
Eesti
English
Russian