METRO 67*130 8049/100
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 100% Uusiseelantilainen villa |
| Pituus | 130 cm |
| Leveys | 67 cm |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Belgia |
| Tiheys | 450 000 pistettä/m² |
| Paino | 3 150 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Väri | Valkoinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
105,00 €
Metro kokoeman matot ovat suunniteltu puhtaisilla valkoisilla luonnollisilla sävyillä. Eri korkeuksinen maton pinta luo 3D vaikutelman. Jos koti on suunniteltu moderniseksi, niin nämä matot sopivat täydellisesti huoneeseesi.
Eesti
English
Russian