METEO 133*190 MONSUN COCOA
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 190 cm |
| Leveys | 133 cm |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 192 000 pistettä/m² |
| Paino | 2 080 g/m² |
| Viimeistely | Lankakanttaus |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
122,00 €
![]()
Meteo-malliston matoissa on käytetty innovatiivista kudontatekniikkaa, jossa nukka koostuu niin silmukka- kuin leikatusta langasta. Meteo on edullinen ja kestävä, mattoa on helppo puhdistaa.
Eesti
English
Russian