METALIC 200*300 2000
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 75% polyesteri, 25% pellava+puuvilla |
| Pituus | 300 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Valmistus | Käsin tuftattu |
| Paksuus | ± 45 mm |
| Valmistusmaa | Intia |
| Pohja | Puuvilla |
| Paino | 5 200 g/m² |
| Väri | Ruskea |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
Tarjoushinta
445,00 €
890,00 €
Säästät 445,00 €
Metalic on tiheä, täysin ainutlaatuinen ryijymatto. Sekoitettu on pellava, puuvilla ja korkealaatuinen polyesteri, joka antaa matolle tyylikkään sävytyksen. Metallic lisää mukavuutta ja lämpöä jokaiseen huoneeseen.
Eesti
English
Russian