MELLI MELLO 130*190 YOUNG PIONA
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polypropyleeni |
| Pituus | 190 cm |
| Leveys | 130 cm |
| Paksuus | ± 5 mm |
| Valmistusmaa | Hollanti |
| Pohja | Liukkauden estävä |
| Paino | 1 300 g/m² |
| Väri | Monivärinen |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
185,00 €

Hollantilaisen La Terzi design studion vaikuttavat ja inspiroivivat taideteokset matoilla. Värilliset, elävät ja ei koskaan tylsät matot Melli Mello tuovat hymyn huulillesi.
Eesti
English
Russian