MELBA 200*290 CYMES VIOLET/GREY
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | Polyesteri + akryyli |
| Pituus | 290 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 8 mm |
| Valmistusmaa | Puola |
| Tiheys | 924 000 pistettä/m² |
| Paino | 1 850 g/m² |
| Väri | Vaaleanpunainen/Violetti |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
320,00 €
![]()
Eesti
English
Russian