MARMARIS 200*290 405 GOLD
5% ale rekisteröityneille asiakkaille
Lisätietoja
| Yksikkö | Kpl |
|---|---|
| Nukka | 70% polypropyleeni, 30% polyesteri |
| Pituus | 290 cm |
| Leveys | 200 cm |
| Paksuus | ± 12 mm |
| Valmistusmaa | Turkki |
| Pohja | Jute |
| Paino | 2 050 g/m² |
| Viimeistely | Sivut lankakanttaus, päät taitettut |
| Kuljetus | Kotimaan (Viron) toimitukset ovat ilmaisia! Toimitusaika on 1-3 päivää. |
Varastossa
290,00 €

Eesti
English
Russian